• Temizlik hiç bu kadar kolay olmamıştı :)
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

AVM Temizliği

Avm TemizliğiAvm Temizliği
En çok ve en yoğun olarak kullanılana Alışveriş merkerkezleri kullanım itibariyle en çok kirlenen yerler arasındadır. Kalabalık bir mekanda temizlik yapmak bir o kadar zordur.
Denizli Aleyna Temizlik temizlik müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak insanları rahatsız etmeden en kolay ve pratik yolda bu temizliği sizlerin yerine yapmaktadır.
Yaşanılan binalardaki temizlik mevcut yerleşim düzenini bozmadan ortamın kirlerden arındırılmasıdır. Bina temizlikleri Denizli Aleyna temizlik tarafından binanın ihtiyacı gözününde bulundurularak aylık, haftalık, günlük, sabahları veya akşam part-time olarak planlanmakta ve gerçekleşmektedir. Eğitilmiş ve her türlü sağlık güvencesi sağlanmış elemanlarımız, kendilerine tahsis edilen modern makine ekipman ve malzemelerle hem zamandan hemde paradan tasarrufunuzu sağlayacaktır.

Bütün avmler yaşam ve alışveriş merkezi konumunda müşterilerine detaylı hizmet verme yarışı içine girmiştir.Bu nedenle avm’ler müşteri sirkilasyonunun en yogun yaşandıgı alanlar olmuştur..
Avm temizliği bu baglamda kurumsal çözümler ve teknolojik ekipmanlarla daha etkin ve kalıcı Temizlik İstemektedir..
Avm Temizlik Hizmetlerinde Denizli Aleyna Temizlik olarak inşaat sonrası ve devamında temizlik avm personeli istihdamı saglayarak müşterilerimize kurumsal çözümler önermekteyiz..

Denizli Aleyna Temizlik

Yorumlar - Yorum Yaz


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret26083
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.86635.8898
Euro6.57996.6063
Hava Durumu
Anlık
Yarın
14° 7°
Saat